Продукція > SR PASSIVES > CT40805N221J500F3R
CT40805N221J500F3R
CT40805N221J500F3R SR PASSIVES
Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 220pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; THT; 5mm
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 220pF
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 50V
Dielectric: C0G (NP0)
Type of capacitor: ceramic
Mounting: THT
на замовлення 13460 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 220pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; THT; 5mm, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 220pF, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 50V, Dielectric: C0G (NP0), Type of capacitor: ceramic, Mounting: THT.