Продукція > SR PASSIVES > CT40805Y105M101F1R
CT40805Y105M101F1R
CT40805Y105M101F1R SR PASSIVES
CCT.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 1uF; 100V; Y5V; ±20%; THT; 2.54mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 100V
Dielectric: Y5V
Tolerance: ±20%
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
Terminal pitch: 2.54mm
на замовлення 10017 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 1uF; 100V; Y5V; ±20%; THT; 2.54mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 1µF, Operating voltage: 100V, Dielectric: Y5V, Tolerance: ±20%, Mounting: THT, Operating temperature: -55...125°C, Terminal pitch: 2.54mm.