Продукція > SR PASSIVES > CT40805Y105M500F3R
CT40805Y105M500F3R
CT40805Y105M500F3R SR PASSIVES
Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 1uF; 50V; Y5V; ±20%; THT; 5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 50V
Dielectric: Y5V
Mounting: THT
Operating temperature: -30...85°C
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
на замовлення 2420 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 1uF; 50V; Y5V; ±20%; THT; 5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 1µF, Operating voltage: 50V, Dielectric: Y5V, Mounting: THT, Operating temperature: -30...85°C, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%.