Продукція > SR PASSIVES > CT40805Y154K101F3R
CT40805Y154K101F3R
CT40805Y154K101F3R SR PASSIVES
Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 150nF; 100V; Y5V; ±10%; THT; 5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.15µF
Operating voltage: 100V
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -30...85°C
Terminal pitch: 5mm
Dielectric: Y5V
на замовлення 742 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 150nF; 100V; Y5V; ±10%; THT; 5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.15µF, Operating voltage: 100V, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -30...85°C, Terminal pitch: 5mm, Dielectric: Y5V.