Продукція > SR PASSIVES > CT40805Y334M500F3R
CT40805Y334M500F3R
CT40805Y334M500F3R SR PASSIVES
Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 330nF; 50V; Y5V; ±20%; THT; 5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.33µF
Operating voltage: 50V
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Terminal pitch: 5mm
Operating temperature: -30...85°C
Dielectric: Y5V
на замовлення 6330 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 330nF; 50V; Y5V; ±20%; THT; 5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.33µF, Operating voltage: 50V, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Terminal pitch: 5mm, Operating temperature: -30...85°C, Dielectric: Y5V.