CT41Z-30N70-1
CT41Z-30N70-1 Challenge Electronics
CT41Z-30N70-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER ELEMENT 0.7KHZ 41MM
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.614" Dia (41.00mm)
Type: Standard
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Capacitance @ Frequency: 70000pF @ 100Hz
Voltage - Input (Max): 30V p-p
Termination: None
на замовлення 995 шт:
Написати відгук
Description: BUZZER ELEMENT 0.7KHZ 41MM, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.614" Dia (41.00mm), Type: Standard, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Capacitance @ Frequency: 70000pF @ 100Hz, Voltage - Input (Max): 30V p-p, Termination: None.