CT43P-35W300-1
CT43P-35W300-1 Challenge Electronics
CT43P-35W300-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER PIEZO 30V 43MM WIRE
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.693" Dia (43.00mm)
Mounting Type: Wire Lead
Frequency: 3kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 110dB @ 30V, 30cm
Current - Supply: 8mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 1 ~ 35V
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 30 V
на замовлення 731 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 30V 43MM WIRE, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.693" Dia (43.00mm), Mounting Type: Wire Lead, Frequency: 3kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 110dB @ 30V, 30cm, Current - Supply: 8mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 1 ~ 35V, Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 30 V.