CT47Z-30W320-1
CT47Z-30W320-1 Challenge Electronics
CT47Z-30W320-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZ ELEM STD 3.2KHZ 47.70MM
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.878" (47.70mm)
Type: Standard
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Capacitance @ Frequency: 140000pF @ 120Hz
Voltage - Input (Max): 30V p-p
Termination: Wire Leads
Impedance: 100 Ohms
Frequency: 3.2 kHz
на замовлення 791 шт:
Написати відгук
Description: BUZ ELEM STD 3.2KHZ 47.70MM, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.878" (47.70mm), Type: Standard, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Capacitance @ Frequency: 140000pF @ 120Hz, Voltage - Input (Max): 30V p-p, Termination: Wire Leads, Impedance: 100 Ohms, Frequency: 3.2 kHz.