CT55Z-30N250-1
CT55Z-30N250-1 Challenge Electronics
CT55Z-30N250-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER ELEMENT 2.5KHZ 55MM
Packaging: Tray
Size / Dimension: 2.165" Dia (55.00mm)
Type: Standard
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Capacitance @ Frequency: 28000pF @ 100Hz
Voltage - Input (Max): 30V p-p
Termination: None
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER ELEMENT 2.5KHZ 55MM, Packaging: Tray, Size / Dimension: 2.165" Dia (55.00mm), Type: Standard, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Capacitance @ Frequency: 28000pF @ 100Hz, Voltage - Input (Max): 30V p-p, Termination: None.