CT5HTF-1010
CT5HTF-1010 Central Technologies
ct5htf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: TRI TUNED TNBLE BAND PASS FILTER
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Insertion Loss: 4.5dB
Selectivity: 14dB (+50MHz) 18dB (-50MHz)
Ripple: 1dB
Part Status: Active
Frequency - Center: 1.01 GHz
Bandwidth: 20 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRI TUNED TNBLE BAND PASS FILTER, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Insertion Loss: 4.5dB, Selectivity: 14dB (+50MHz) 18dB (-50MHz), Ripple: 1dB, Part Status: Active, Frequency - Center: 1.01 GHz, Bandwidth: 20 MHz.