CT622LYF-101J
CT622LYF-101J Central Technologies
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 280mOhm
Frequency - Self Resonant: 3.7MHz
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: RADIAL LEADED FIXED INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 280mOhm, Frequency - Self Resonant: 3.7MHz, Part Status: Active, Inductance: 100 µH.