CT-6ES503
CT-6ES503 Nidec Components
Виробник: Nidec Components
Trimmer Resistors - Through Hole 50 KW 6mm sq. single turn side adj.
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CT-6ES503
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CT6ES503 CT6ES503 Виробник : Copal Electronics Inc. ct-6.pdf Description: TRIMMER 50K OHM 0.5W TH