CTA230-0001-01
CTA230-0001-01 Marlow Industries, Inc.
CT-230.pdf
Виробник: Marlow Industries, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 72W
Packaging: Box
Weight: 4.9 lbs (2.2 kg)
Dimensions - Overall: 230mm L x 120mm W
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 72 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Part Status: Active
Current: 7.5 A
Voltage: 12 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 72W, Packaging: Box, Weight: 4.9 lbs (2.2 kg), Dimensions - Overall: 230mm L x 120mm W, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 72 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Part Status: Active, Current: 7.5 A, Voltage: 12 V.