CTA300-0001-01
CTA300-0001-01 Marlow Industries, Inc.
Fileb98280.pdf
Виробник: Marlow Industries, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 132W
Packaging: Box
Weight: 8.5 lbs (3.9 kg)
Dimensions - Overall: 300mm L x 150mm W
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 132 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 7.5 A
Voltage: 24 V
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 132W, Packaging: Box, Weight: 8.5 lbs (3.9 kg), Dimensions - Overall: 300mm L x 150mm W, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 132 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 7.5 A, Voltage: 24 V.