CTA400-0001-01
CTA400-0001-01 Marlow Industries, Inc.
Fileb98282.pdf
Виробник: Marlow Industries, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 246W
Packaging: Box
Weight: 11.5 lbs (5.2 kg)
Dimensions - Overall: 400mm L x 180mm W
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 246 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 14 A
Voltage: 24 V
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 246W, Packaging: Box, Weight: 11.5 lbs (5.2 kg), Dimensions - Overall: 400mm L x 180mm W, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 246 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 14 A, Voltage: 24 V.