CTAC0805F-33NK
CTAC0805F-33NK Central Technologies
ctac0805f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD AIR CORE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 18.7Ohm
Frequency - Self Resonant: 1.6GHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 33 nH
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: SMD AIR CORE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 18.7Ohm, Frequency - Self Resonant: 1.6GHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 33 nH.