CTAC0805F-4N7K
CTAC0805F-4N7K Central Technologies
ctac0805f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD AIR CORE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 3.6mOhm
Frequency - Self Resonant: 3GHz
Part Status: Active
Inductance: 4.7 nH
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD AIR CORE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 3.6mOhm, Frequency - Self Resonant: 3GHz, Part Status: Active, Inductance: 4.7 nH.