CTAC1008F-10NK
CTAC1008F-10NK Central Technologies
ctac1008f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD AIR CORE INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 6mOhm
Frequency - Self Resonant: 3GHz
Part Status: Active
Inductance: 10 nH
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD AIR CORE INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 6mOhm, Frequency - Self Resonant: 3GHz, Part Status: Active, Inductance: 10 nH.