CTAM20C2
CTAM20C2 HellermannTyton
TDS_151_31201_us.pdf
Виробник: HellermannTyton
Cable Tie Mounts CTAM-2 ANCHOR MOUNT BLK T50
на замовлення 3900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE TIE HLDR SNGL SCRW #10 BLK, Packaging: Bag, Color: Black, Size / Dimension: 0.80" L x 0.40" W x 0.20" H (20.3mm x 10.2mm x 5.1mm), For Use With/Related Products: T18 - T50 Cable Ties, Mounting Type: Screw, #10, Material: Nylon, Type: Single Opening.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Color: Black
Size / Dimension: 0.80" L x 0.40" W x 0.20" H (20.3mm x 10.2mm x 5.1mm)