CTC0F-270K
CTC0F-270K Central Technologies
ctc0f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.3Ohm
Frequency - Self Resonant: 16MHz
Part Status: Active
Inductance: 27 µH
Написати відгук
Description: AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.3Ohm, Frequency - Self Resonant: 16MHz, Part Status: Active, Inductance: 27 µH.