CTC3F-221K
CTC3F-221K Central Technologies
ctc3f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 220UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.1Ohm
Frequency - Self Resonant: 3MHz
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Написати відгук
Description: 220UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.1Ohm, Frequency - Self Resonant: 3MHz, Part Status: Active, Inductance: 220 µH.