CTC4F-102M
CTC4F-102M Central Technologies
ctc4f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 14Ohm
Frequency - Self Resonant: 1.6MHz
Inductance: 1 mH
Написати відгук
Description: 1000UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 14Ohm, Frequency - Self Resonant: 1.6MHz, Inductance: 1 mH.