CTC5F-222K
CTC5F-222K Central Technologies
ctc5f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 2200UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.175" Dia x 0.375" L (4.44mm x 9.52mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 33.8Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 250kHz
Frequency - Self Resonant: 970kHz
Current - Saturation (Isat): 99mA
Inductance Frequency - Test: 250 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 2.2 mH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2200UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.175" Dia x 0.375" L (4.44mm x 9.52mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 33.8Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 250kHz, Frequency - Self Resonant: 970kHz, Current - Saturation (Isat): 99mA, Inductance Frequency - Test: 250 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 2.2 mH.