CTC5F-472K
CTC5F-472K Central Technologies
ctc5f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4700UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.175" Dia x 0.375" L (4.44mm x 9.52mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 81.6Ohm Max
Q @ Freq: 44 @ 250kHz
Frequency - Self Resonant: 740kHz
Current - Saturation (Isat): 63mA
Inductance Frequency - Test: 250 kHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 4.7 mH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4700UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.175" Dia x 0.375" L (4.44mm x 9.52mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 81.6Ohm Max, Q @ Freq: 44 @ 250kHz, Frequency - Self Resonant: 740kHz, Current - Saturation (Isat): 63mA, Inductance Frequency - Test: 250 kHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 4.7 mH.