CTC5F-682K
CTC5F-682K Central Technologies
ctc5f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 6800UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.175" Dia x 0.375" L (4.44mm x 9.52mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 111Ohm Max
Q @ Freq: 43 @ 250kHz
Frequency - Self Resonant: 660kHz
Current - Saturation (Isat): 54mA
Inductance Frequency - Test: 250 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 6.8 mH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 6800UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.175" Dia x 0.375" L (4.44mm x 9.52mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 111Ohm Max, Q @ Freq: 43 @ 250kHz, Frequency - Self Resonant: 660kHz, Current - Saturation (Isat): 54mA, Inductance Frequency - Test: 250 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 6.8 mH.