CTCB0603F-221S
CTCB0603F-221S Central Technologies
ctcbf-uhc.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 7490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz.