CTCB0805F-751S
CTCB0805F-751S Central Technologies
ctcbf-mc.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: FERRITE BEAD 750 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 750 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 3490 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 750 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 750 Ohms @ 100 MHz.