CTCB1206F-121U
CTCB1206F-121U Central Technologies
ctcbf-mc.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 3430 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Current Rating (Max): 6A, DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.