CTCB1806F-101S
CTCB1806F-101S Central Technologies
ctcbf-mc.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 1806 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1806 (4516 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.071" (1.80mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 8025 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 1806 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1806 (4516 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.071" (1.80mm), Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz.