CTCB1812F-700P
CTCB1812F-700P Central Technologies
ctcbf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: FERRITE BEAD 70 OHM 1812 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.067" (1.70mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 70 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 70 OHM 1812 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.067" (1.70mm), Current Rating (Max): 6A, DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 70 Ohms @ 100 MHz.