CTCDEP147SF-1R5M
CTCDEP147SF-1R5M Central Technologies
ctcdep147sf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.591" L x 0.587" W (15.00mm x 14.90mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 3.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 27.2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.319" (8.10mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 16 A
Написати відгук
Description: SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.591" L x 0.587" W (15.00mm x 14.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 3.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 27.2A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.319" (8.10mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 16 A.