CTCDEP147SF-4R7M
CTCDEP147SF-4R7M Central Technologies
Description: SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.591" L x 0.587" W (15.00mm x 14.90mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 7.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 15.2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.319" (8.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 12 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.591" L x 0.587" W (15.00mm x 14.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 7.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 15.2A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.319" (8.10mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 12 A.