CTCDR63BF-180M
CTCDR63BF-180M Central Technologies
ctcdr63bf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 18UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.256" L x 0.232" W (6.50mm x 5.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 780mA
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 18UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.256" L x 0.232" W (6.50mm x 5.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 780mA, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Inductance: 18 µH.