CTCDR63BF-470L
CTCDR63BF-470L Central Technologies
ctcdr63bf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 47UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.256" L x 0.232" W (6.50mm x 5.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 510mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 500mA
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 47UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.256" L x 0.232" W (6.50mm x 5.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 510mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 500mA, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH.