CTCDRH104F-1R0M
CTCDRH104F-1R0M Central Technologies
ctcdrh104f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1.0UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 14mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 µH
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.0UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 14mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 1 µH.