CTCDRH105RF-220N
CTCDRH105RF-220N Central Technologies
ctcdrh105rf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 22UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 61mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.95A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 22UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 61mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.95A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH.