CTCDRH105RF-270N
CTCDRH105RF-270N Central Technologies
ctcdrh105rf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 27UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 69mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 27 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 27UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 69mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Part Status: Active, Inductance: 27 µH.