CTCDRH125F-101M
CTCDRH125F-101M Central Technologies
ctcdrh125f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 100UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 160mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.3A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 160mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.3A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH.