CTCDRH127F-102K
CTCDRH127F-102K Central Technologies
ctcdrh127f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH SMD SHIELDED PWR INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.82Ohm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 550 mA
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: 1000UH SMD SHIELDED PWR INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.82Ohm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 550 mA.