CTCDRH127F-2R4N
CTCDRH127F-2R4N Central Technologies
ctcdrh127f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 2.4UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: -20%, +40%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11.5mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.4 µH
Current Rating (Amps): 8 A
на замовлення 3468 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.4UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: -20%, +40%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 11.5mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.4 µH, Current Rating (Amps): 8 A.