CTCDRH129F-102M
CTCDRH129F-102M Central Technologies
ctcdrh129f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH SMD SHIELDED PWR INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.480" L x 0.480" W (12.20mm x 12.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.27Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 760mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 760 mA
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: 1000UH SMD SHIELDED PWR INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.480" L x 0.480" W (12.20mm x 12.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.27Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 760mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 760 mA.