CTCDRH129F-120M
CTCDRH129F-120M Central Technologies
ctcdrh129f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 12UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.480" L x 0.480" W (12.20mm x 12.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 19.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.480" L x 0.480" W (12.20mm x 12.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 19.7mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 7A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 7 A.