CTCDRH2D14F-2R7N
CTCDRH2D14F-2R7N Central Technologies
ctcdrh2d14f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 2.7UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 116mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.35A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
Написати відгук
Description: 2.7UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 116mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.35A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.