CTCDRH2D14F-8R2N
CTCDRH2D14F-8R2N Central Technologies
ctcdrh2d14f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 8.2UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 307mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 800mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 8.2UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 307mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 800mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.