CTCDRH4D18F-8R2N
CTCDRH4D18F-8R2N Central Technologies
ctcdrh4d18f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 8.2UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
DC Resistance (DCR): 245mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 680mA
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 8.2UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, DC Resistance (DCR): 245mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 680mA, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 8.2 µH.