CTCDRH5D28F-4R2N
CTCDRH5D28F-4R2N Central Technologies
ctcdrh5d28f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4.2UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 31mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.2A
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.2 µH
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4.2UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 31mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.2A, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.2 µH.