CTCDRH5D28F-5R6N
CTCDRH5D28F-5R6N Central Technologies
ctcdrh5d28f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 5.6UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 40mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.85A
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.6 µH
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5.6UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 40mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.85A, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 5.6 µH.