CTCDRH62BF-4R0N
CTCDRH62BF-4R0N Central Technologies
ctcdrh62bf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4.0UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.63A
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4 µH
на замовлення 1225 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4.0UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.63A, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4 µH.