CTCDRH64BF-121M
CTCDRH64BF-121M Central Technologies
ctcdrh64bf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 120UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 380 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 120UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 120 µH, Current Rating (Amps): 380 mA.