CTCDRH6D28F-101N
CTCDRH6D28F-101N Central Technologies
ctcdrh6d28f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 100UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
DC Resistance (DCR): 535mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 540mA
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 100 µH
Написати відгук
Description: 100UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, DC Resistance (DCR): 535mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 540mA, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 100 µH.